Logowanie
 Login:
 Hasło:
 
 Rejestracja
 Zapomniałeś hasła?

Statystyki
Online: 1
Online zalogowanych: 0
Ogłoszeń: 1

adwokat Katarzyna KrzyĹźan

Kraj: Polska
Adres: ul. Mickiewicza 21/23 lok 300/7 budynek Holding
10-508 Olsztyn
woj. Mazowieckie
Kontakt
E-Mail: adwokatolsztyn@krzyzan.com.pl
Telefon kom.: 668397793
Strona: http://krzyzan.com.pl
Inne
Tagi: adwokat  radca prawny  prawnik olsztyn  kancelaria  kancelaria adwokacka  porady prawne  pomoc prawna  obsługa prawna  zastępstwo prawne 

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin


 

 

Zakres świadczonych usług obejmuje:

 

prawo cywilne

prawo rodzinne

prawo pracy

prawo administracyjne

prawo gospodarcze

prawo karne

Kancelaria gwarantuje profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta, dyskrecję oraz bieżącą informację na kaĹźdym etapie sprawy. Zapewnia wysoki poziom świadczonych usług, przejrzystość zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń. JeĹźeli chcieliby Państwo zasięgnąć szczegółowych informacji odnośnie oferty prawnej kancelarii, zapraszam do kontaktu w formie telefonicznej, mailowej bądĹş za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Pomoc prawna udzielana przez kancelarię obejmuje w szczególności:

doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych, sporządzanie i opiniowanie umów zawieranych zarówno w obrocie cywilnym, jak i gospodarczym, reprezentację przed sądami powszechnymi i administracyjnymi wszystkich instancji, reprezentację przed organami ścigania (policja, prokuratura), reprezentację przed organami administracji państwowej i samorządowej, sporządzanie pozwów, wniosków, środków zaskarĹźenia (w tym apelacja, zaĹźalenie, zarzuty od nakazu zapłaty, sprzeciw od nakazu zapłaty, sprzeciw od wyroku zaocznego, skarga kasacyjna, kasacja, skarga na czynności komornika sądowego itd.) oraz innych pism procesowych, reprezentację w postępowaniach egzekucyjnych prowadzonych przez komorników sądowych, prowadzenie postępowań przedsądowych, prowadzenie mediacji i negocjacji. OFERTA DLA FIRM i INSTYTUCJI

W ramach usług świadczonych dla podmiotów gospodarczych kancelaria oferuje kompleksowe usługi związane z obsługą prawną przedsiębiorstw oraz innych podmiotów.

Zwłaszcza oferta skierowana jest do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, ale takĹźe do jednostek samorządu terytorialnego, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, stowarzyszeń i fundacji.

W zakres usług wchodzą w szczególności:

bieżąca obsługa (m.in. sporządzanie pisemnych opinii, ustne udzielanie porad prawnych), zakładanie i przekształcenia w działalności gospodarczej (m.in. rejestracja spółki, stowarzyszenia itd., zmiany formy prawnej spółki), sprawy ze stosunku wewnętrznego spółki (m.in. projekty uchwał, protokołów walnych zgromadzeń), sporządzanie wszelkich umów handlowych, sprawy z zakresu prawa upadłościowego (m.in. wnioski o ogłoszenie upadłości, wpis na listę wierzytelności, sprzeciw od listy wierzytelności), sprawy z zakresu prawa zamówień publicznych, sporządzanie uchwał, regulaminów oraz innych aktów wewnętrznych, reprezentacja w postępowaniach sądowych, administracyjnych oraz kontrolnych.

Kancelaria oferuje równieĹź świadczenie usług w siedzibie Klienta lub w miejscu przez niego wskazanym na terenie Olsztyna i okolic.

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Dodał(a): mariuszgoz Dnia: 2015-10-22 22:54:46
Polecam Panią mecenas Krzyżan z Olsztyna Pełny profesjonalizm. Miałem już kontakt z wieloma adwokatami, więc potrafię docenić, gdy adwokat naprawdę zna sprawę, wie o co chodzi. Z Panią Kasią wygraliśmy sprawę o alimenty, a następnie o zabezpieczenie kontaktów, i uregulowanie kontaktówi w pełni polecam. Po prostu było robione to, co trzeba. W Olsztynie na pewno nie znajdzie się lepszych od spraw rodzinnych . Teraz czas odzyskać co moje i zajmiemy się podziałem majątku .Pozdrawiam i dziękuje M.G

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników